Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
PonCat*PL - Gorzów Wlkp.

 
Odpowiedz do tematu    Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna » HODOWLA Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
PonCat*PL - Gorzów Wlkp.
Autor Wiadomość
Ragdollove
Początkujący



Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 86
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław

Post PonCat*PL - Gorzów Wlkp.
Czy ktoś wie coś na temat tej hodowli? Jest z Gorzowa Wielkopolskiego, zarejestrowana w Felis Posnania.
Szukałam w internecie, ale nie znalazłam żadnych opinii , a mają śliczne kocięta (miot D Matka Gabi Charming Eyes, Ojciec Goofie MulanCat).
Czw 22:19, 16 Kwi 2015 Zobacz profil autora
klodii22
Raczkujący



Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wroclaw

Post
Witam,
Znam hodowlę PonCat, Pani bardzo sympatyczna. Prowadzi hodowlę w stylu ekologicznym, bazuje na karmie z bardzo wysokiej półki. Ma zrobione aktualne badania z HCM, PKD oraz FIV i FelV. Kociaki bardzo śliczne i kochane.
Polecam i pozdrawiam ; )
Sob 11:27, 02 Maj 2015 Zobacz profil autora
asienka8848
Ambitny



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 370
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gorzów Wlkp.

Post
Oooo nawet nie wiedziałam o tej hodowli Wesoly
Śro 21:44, 06 Maj 2015 Zobacz profil autora
Ragdollove
Początkujący



Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 86
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław

Post
Dziękuję za info Wesoly
Już wszystkie kociaki są zarezerwowane.
Czw 22:13, 07 Maj 2015 Zobacz profil autora
Stysia
Początkujący



Dołączył: 06 Sie 2016
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Post
Czy ktoś na forum ma kotka z tej hodowli?
Pon 11:32, 15 Sie 2016 Zobacz profil autora
Rai
Ambitny



Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 148
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Szczecin

Post
Witam.
Będę mieć kotka z tej hodowli niedługo (jakoś na początku listopada będą do odbioru). Sama szukałam informacji o tej hodowli, opinii, ale nic nie znalazłam... Także, gdyby ktoś kolejny szukał - będę próbować pomóc.
Pani wydaje się sympatyczna, nie karmi Royal Canine (co dla mnie jest dużym plusem, przepraszam jej zwolenników...), tylko dobrymi jakościowymi karmami. Sama poleca zooplus, co też według mnie na plus. Mruga Przez telefon długo ze mną rozmawiała, pytała o to, kto mieszka w domu, inne zwierzęta, ich stosunek do kotów. Od razu udzielała też informacji właśnie np. o tym, że nie karmi się paszą dla kur Mruga z hipermarketów itd. i chyba chciała sprawdzić moją reakcję. Mruga Dostałam też maila z podstawowymi informacjami na temat polecanego przez nią żwirku, karmy, dodatków itd.
Pani zapewniała mnie, że po odebraniu kotka pozostaje w stałym kontakcie z nowymi właścicielami, można dzwonić i pisać z pytaniami. Także związanymi ze szczepieniami lub gdy coś się dzieje. Więcej będę mogła się wypowiedzieć później, przede wszystkim jak odbierzemy kociaka. Ale to jak będzie zainteresowanie kolejnych potencjalnych chętnych - nie ma chyba co odkopywać w innym wypadku wątku. Wesoly
Sob 17:38, 20 Paź 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna » HODOWLA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin