Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
POSZUKIWANA KOTKA!!!

 
Odpowiedz do tematu    Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna » WOLNE KOCIAKI Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
POSZUKIWANA KOTKA!!!
Autor Wiadomość
Maria
Raczkujący



Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: POZNAN

Post POSZUKIWANA KOTKA!!!
Witam wszystkich kociarzy Wesoly)))))))

Może najpierw kilka słów o nas jako o kocim domku. Dotychczasowo byłam włascicielką 6 letniego ragdolla Feliksa. Niestety przyszedł czas, iż trzeba było opuścić rodzinne lokum i znaleźć własne 4 kąty. Niestety kocur został przekupiony przez moich rodziców, rozpieszczany i rozkochany w obecnym lokum, przez co nie miałam serca pozbawiać go dotychczasowych wygód (ogród, dwa piętra, 5 pozostałych domowników do których był przywiązany) i Feluś został z moja mamą, która prędzej dałaby się pokroić niż pozwoliła by mu się wyprowadzic Wesoly)

Oczywiście bez kota nie da się zyć, a najlepiej szczeście mnożyć, zatem niedawno zakupiliśmy kocurka brytyjczyka dłygowłosego- moją drugą wymarzoną rasę w wymarzonym umaszczeniu. Rysio bardzo jednak potrzebuje siostrzyczki - straszny z niego pieszczoch spokojny, chce zeby to był ragdoll (ponieważ kocham tą rasę) i bardzo bardzo bardzo marzy mi się kotka ale w konkretnym umaszczeniu - blue bicolor.

Proszę zatem o jakiekolwiek info w sprawie miotów gdzie wiadomo, że będą kotki w odcieniu blue, nie seal, ponieważ jak na razie nie znalałazłam takej hodowli. Problem dodkatkowo polega na tym, że nie chcielibyśmy jechac po kotka aż w góry (jesteśmy z Poznania) trasę chcielibyśmy zrobić w jeden dzień, gdyż zarówno dla nas jak i dla kota to jest wtedy bardzo duże wyzwanie, co więcej nasz Rysio ma 3,5 mieś zatem nie chcemy go zostawiać samego na zbyt długo. Chętnie poczekamy na kotka do wiosny, sprawa nie jest pilna, jednakże reasarch zaczełam już robić.

Kochani, oczywiscie jestem nowicjuszem jeśli chodzi o łączenie ras, jak również łączenie kotków więc wszelkie rady mile widziane!!


Pozdrawiam ciepło
Ya winkles
Nie 15:49, 07 Sty 2018 Zobacz profil autora
naranja
Doświadczony



Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1165
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice

Post
Witam, u nas może się pojawić taki kolor na wiosnę, ale jest wśród kilku możliwych, więc 100% pewności nie mamy i może być z dodatkowym pręgowaniem
Pon 22:07, 08 Sty 2018 Zobacz profil autora
miaukoaga
Ekspert



Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 2370
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: warszawa

Post
Witam u mnie jest blue bicolor tylko z lynx więc nie nie wiem czy się bedzie podobać mam z koleji kocurka w tym kolorze bo lynxowa to koteczka ..Pozdrawiam.
Czw 12:50, 23 Sie 2018 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum RAGDOLL'owo, czyli wszystko o RAGDOLLACH Strona Główna » WOLNE KOCIAKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin